GloryStyles Lepidlo na umělé řasy v oční lince transparentní 5 ml

TOP 23 v kategorii Lepidla na umělé řasy

GloryStyles Lepidlo na umělé řasy v oční lince transparentní 5 ml

APLIKACE ŘAS BEZ POUŽITÍ LEPIDLA Naše oční linka v penu bude skvělým pomocníkem při aplikaci jakéhokoliv druhu umělých řas. Během pár sekund s ní vykouzlíte precizní linku, na...
Doporučená nabídka Alza.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 016 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 33 recenzíDalší informace

140 g

perfektní aplikace jsem velmi spokojená

• , zakoupeno v Glory Styles

Zatím nejsem úplně schopná ohodnotit. Vypadají pěkně, drží, ale zkoušela jsem krátce, nevím, jestli vydrží třeba celý den a ještě nemám nacvičený grif. Prostě mi to nejde :-). Oči lepidlo nedráždí.

140 g

APLIKACE ŘAS BEZ POUŽITÍ LEPIDLA

Naše oční linka v penu bude skvělým pomocníkem při aplikaci jakéhokoliv druhu umělých řas. Během pár sekund s ní vykouzlíte precizní linku, na které budou umělé řasy držet po celý den. Je skvělou alternativou běžného lepidla na řasy.

SNADNÉ & RYCHLÉ UCHYCENÍ NALEPOVACÍCH ŘAS

Díky této lince bude aplikace umělých řas snadná a komfortní. Špičatý hrot zaručí přesné nanesení linky podél očního víčka. Umělé řasy můžete následně přiložit a ony se samy k lince přichytí. Již žádné čekání na uschnutí lepidla.

DLOHOTRVAJÍCÍ & VODĚODOLNÉ

Linka je voděodolná, takže vám na očích vydrží celý den, dokud se ji sami nerozhodnete odlíčit.  2 VARIANTY

Tuto oční linku můžete zakoupit v černé či průhledné variantě. Černá linka dotvoří celkový look očí, průhledná naopak zůstane absolutně neviditelná. Obě mají totožnou prvotřídní kvalitu, záleží tedy jen na vaší preferenci.

• Objem: 5 ml
  • Barva linky: transparentní